Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

1. oktoobrini saab osaleda politsei fotokonkursil
1. oktoobrini saavad lapsed ja noored pilte saata Eesti Politsei 87. aastapäevale pühendatud fotokonkursile „Hei, politsei!“. Võistlusele laekunud fotosid saab vaadata ja hinnata politsei kodulehel http://www.pol.ee. Parimad saavad autasuks digifotoaparaadi.

„Kindlasti jäädvustasid lapsed suvel toredaid hetki kohtumistelt korrakaitsjatega ja neid fotosid me just ootamegi,” ütles Märt Kõrgmaa, julgestuspolitsei korrakaitseosakonna juhtivinspektor, kes on selleaastase võistluse peakorraldaja.

Laste ja noorte fotokonkursi teema on Minu lustakas suvi koos politseinikega. Töid hinnatakse kahes vanusegrupis, kuni 13-aastased lapsed ja 14-18-aastased noored. Mõlema vanuserühma kolme paremat autasustatakse digifotoaparaadiga.

Konkursil osalemiseks saab digifotod (.jpg või .pgn formaadis) saata meiliaadressile hei.politsei@pol.ee ning paberil fotod märgusõnaga „Fotokonkurss“ aadressile Julgestuspolitsei, Ädala 4E 10614 Tallinn. Võistlustööle tuleb kindlasti lisada autori nimi, kool, klass, kodune aadress, telefoninumber ja/või e-posti aadress. Paberkandjal saabunud fotod skaneeritakse ja kuvatakse politsei veebilehel sarnaselt elektroonilisel teel saabunud fotodega.

Oktoobri alguses koguneb ˛ürii, kuhu kuuluvad politseiameti, julgestuspolitsei, Lastekaitse Liidu ja justiitsministeeriumi esindajad ning reklaamispetsialist ja fotospetsialist. Hindamiskomisjon arvestab ka internetihääletuse tulemustega. Parimatele noortele fotograafidele antakse autasud üle kogupereüritusel „Kõigi laste isadepäev”.

Jana Zdanovitš
27 September 2005
  Kommentaarid