Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseipeadirektor viis Toompere ja Vaheri üle teistele ametikohtadele
Täna, 30. septembril allkirjastas politseipeadirektor Raivo Aeg Põhja Politseiprefektuuri liiklusjärelevalve osakonna ülemkomissar Aivar Toompere ja Lääne-Harju politseiosakonna ülemkomissar Tarmo Vaheri teenistusalase üleviimise käskkirja.

"Aivar Toompere esitas lahkumisavalduse kolmapäeval ja Tarmo Vaherilt sain avalduse eile hommikul. Kindlasti oli see neile emotsionaalselt raske otsus, kuid see näitab, et meie politseijuhtidel on piisavalt vastutustunnet. Politsei ei soovi nendest suure töö- ja juhtimiskogemusega inimestest loobuda ning kindlasti leitakse neile politseis jätkamiseks vääriline ametikoht," ütles politseipeadirektor Raivo Aeg.

Aivar Toompere on üle viidud Põhja Politseiprefektuuri kriminaalosakonna kriminalistikatalitusse ja Tarmo Vaher Põhja Politseiprefektuuri teenistusosakonna infotöötlustalitusse. Mõlemad politseiametnikud viiakse üle teistele ametikohtadele alates 10. oktoobrist 2005.

Politseiameti sisekontrolli osakond koostöös keskkriminaalpolitseiga on pidanud kinni Põhja Politseiprefektuuri töötajad, kellele on esitatud kahtlustus altkäemaksu võtmises. Kinni peetud politseinikud töötasid Põhja Politseiprefektuuri liiklusjärelevalve osakonnas ja Lääne-Harju politseiosakonnas.

Jana Zdanovitš
30 September 2005
  Kommentaarid