Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseipeadirektor kinnitas ametisse Lääne Politseiprefektuuri teenistusosakonna juhi
Esmaspäevast, 10. oktoobrist töötab Lääne Politseiprefektuuri teenistusosakonna politseidirektorina Aare Ehandi. Politseipeadirektor Raivo Aeg kinnitas Ehandi ametisse Lääne politseiprefekti Priit Suve ettepanekul.

"Aare Ehandi on politseiametnik, kes oma töös on orienteeritud kõrgetele töötulemustele ning omab juhile vajalikke oskusi ja kogemusi," ütles Lääne politseiprefekt Priit Suve. "Olulist rolli tema kandidatuuri esitamisel teenistusosakonna juhi ametikohale mängisid Ehandi õiged väärtushinnangud ja tugevad isikuomadused. Aare Ehandi on seniste teenistusülesannete täitmisel üles näidanud initsiatiivi, sihikindlust, edasipüüdlikkust ja kohusetundlikkust."

32-aastane Aare Ehandi töötas alates 2004. aasta 1. jaanuarist tänaseni Põhja Politseiprefektuuri Kesklinna politseiosakonna korrakaitsetalituse ülemkomissari ametikohal.

Politseiteenistust alustas Aare Ehandi 1993. aastal Tallinna Politseiprefektuuri konstaablina. Teenistuse ajal on ta täitnud ka nooreminspektori, politseiinspektori, politseivaneminspektori, politseijuhtivinspektori ja komissari tööülesandeid. Ta on töötanud Pärnu, Tallinna ja Põhja Politseiprefektuuris.

2003. aastal lõpetas Ehandi Sisekaitseakadeemia politsei õppesuuna. Aare Ehandit on korduvalt ergutatud töökohustuste silmapaistvalt hea täitmise eest.

Lääne Politseiprefektuuri teenistusosakonna politseidirektori ametikoht oli täitmata alates 1.09.2004

Kadri Põldaru
10 Oktoober 2005
  Kommentaarid