Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Green Christmasi esinejad said lõplikult paika
16.-17. detsembril Rakvere spordihallis toimuva Eesti vanima rockifestivali Green Christmas esinejate lõplik nimekiri on selgunud ja festivali viimaseks kinnitatud artistiks on kodumaine SÕPRUSE PUIESTEE, teatab festivali korraldustoimkond.

Sõpruse Puiestee esineb Green Christmasil esmakordselt, samuti on see nende esimene kontsert Rakveres üldse ja seetõttu tasub igal juhul vaatama tulla, mida bändil Rakvere publikule pakkuda on.

Juubelifestivali täielik ja ühtlasi ka lõplik esinejatenimistu näeb aga välja järgmine:

ANATHEMA (Uk), DIE KRUPPS (Ger), ULTIMA THULE & TÕNIS MÄGI, SYBREED (Sui), NEAERA (Ger), WIDESCREEN MODE (Fin), SÕPRUSE PUIESTEE, SINKING (Fin), SHADOWDANCES (Lit), PEDIGREE, J.M.K.E., LOITS, ZORG, SKRIIMSILM, WHISPERING FOREST, PAINGREED.

Selline line-up ei jäta mingit kahtlust - asi saab olema tõeliselt metsik!!! Ja kui Sul veel piletit pole, siis praegu on just õige hetk selle järele lausa tormata.

Lisainfo:  http://www.greenchristmas.ee
20 November 2005
  Kommentaarid