Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei tabas 4,58% joobega veokijuhi
Reedel, 18. novembril kella 21.45 ajal tabas julgestuspolitsei liiklusjärelevalve üksus Sillamäe linnas joobes veokijuhi, kelle vere alkoholi sisalduseks mõõdeti 4,58 promilli.

"Nii raskes joobes inimene on kaasliiklejatele üliohtlik. Selline käitumine näitab täielikku hoolimatust nii enda kui ka teiste liiklejate turvalisusesse," ütles julgestuspolitsei liiklusjärelevalve talituse ülemkomissar Tõnis Sulu. "Joobes inimesed pole võimelised enda seisundit ning võimeid adekvaatselt hindama. Just seepärast paneb politsei kõigile südamele, et te ei lubaks mingil juhul oma lähedasi peale alkoholi tarbimist autorooli istuda. Alati tuleks kasutada kainete sõprade ja tuttavate või ühistranspordi abi. Alkoholijoobes sõiduki juhtimine on enda ja kaasliiklejate eludega riskimine ning see ei saa olla aktsepteeritav."

Käesoleva aasta jooksul on julgestuspolitsei liiklusjärelevalve üksus kontrollinud kokku 100797 sõidukijuhti, kellest 1313 olid tarvitanud alkoholi, nendest 889 joobes.

VNL-Online
21 November 2005
  Kommentaarid