Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

GREEN CHRISTMAS 2005 - Festivali avab Rakvere linnapea
Linnades ja külades levivad juba ammu kuuldused sellest, millise vägeva üritusega Green Christmas sel aastal veidi enne jõulupühi rahvast kostitab. Just needsamad kuuldused jõudsid ka Rakvere linnavalitsusse ning linnapea tahtis meid õnnitlema tulla, sest festivalil on ju ometigi tähtis aasta - Green Christmas saab juba 10. aastaseks!

Nii saabubki Rakvere linnapea Andres Jaadla, kes töö kõrvalt isegi bändimehe ametit peab, 16. detsembril Green Christmas 2005 festivalile, et tervitada külalisi ning anda selle talve vingeimale rockfestivalile väärikas avalöök.

Green Christmas 2005 toimub 16. ja 17. detsembril Rakvere Spordihallis. Green Christmas'i näol on tegemist Eesti vanima ning ütlasi ka Baltimaade ühe suurima rockfestivaliga, mis sellel aastal toimub juubeli puhul esmakordselt kahepäevase üritusena.

Festivali pileteid saab osta Piletilevi ning Statoili teeninduspunktides üle Eesti. Festivalipass maksab 425 krooni, kohapealt ostes 475 krooni. Võimalik on osta ka päevapilet, mis maksab 300 krooni. Soodsamaid pileteid on võimalik hankida hanza.net-ist ning ISIC kaardiga.

Kuni 12-aastane (k.a.) külastaja pääseb festivalile vaid koos täiskasvanud saatjaga. Ühepäevapilet maksab 100 krooni (müügil kohapeal).


Kadri Ratt
Green Christmas 2005 pressiesindaja


Green Christmasi ametlik kodulehekülg:
http://www.greenchristmas.ee
14 Detsember 2005
  Kommentaarid