Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Julgestuspolitsei tabas uusaastaööl 18 alkoholi tarvitanud sõidukijuhti
Julgestuspolitsei liiklusjärelevalve üksus tabas ööl vastu 1. jaanuari Harju maakonnas 18 alkoholi tarvitanud sõidukijuhti, neist 14 olid alkoholijoobes.

"Alkoholi tarbinuna autorooli istumine on vastutustundetu käitumine, mida ei saa kuidagi vabandada. Kel on soov uus aasta vastu võtta koos alkohoolse joogiga, peaks oma tegevust siiski ette planeerima," ütles julgestuspolitsei liiklusjärelevalve talituse komissar Tarmo Salus.

"Positiivsena võib välja tuua, et sel aastavahetusel oli joobes juhtide arv siiski mõnevõrra väiksem kui aasta tagasi," lisas Tarmo Salus. "Panuse sellesse on kindlasti andnud liiklusjärelevalve tõhustamine ning politsei loodab, et ka inimeste teadlikkus on kasvanud ."

1. jaanuaril 2006 ajavahemikul 02.00-14.00 julgestuspolitsei liiklusjärelevalve üksuse poolt Harju maakonnas läbi viidud politseioperatsiooni käigus kontrolliti 325 sõidukijuhti. Lisaks 18 alkoholi tarvitanule tabati 3 juhtimisõiguseta juhti ning 1 tagaotsitav isik.

Politsei
02 Jaanuar 2006
  Kommentaarid