Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Julgestuspolitsei tabas Lõuna-Eestis kolme päeva jooksul 47 alkoholi tarvitanud sõidukijuhti
Julgestuspolitsei liiklusjärelevalve üksus tabas 6.-8. jaanuaril Tartu-, Põlva-, Võru- ja Valga maakonnas läbi viidud politseioperatsiooni käigus 47 alkoholi tarvitanud sõidukijuhti, neist 30 olid joobes.

Politseioperatsioon viidi läbi koostöös Lõuna Politseiprefektuuriga.

"Politsei on päevast päeva ja aastast aastasse sõidukijuhte manitsenud peale alkoholi tarbimist autorooli mitte istuma. Meedia vahendusel näeme ja kuuleme pidevalt kui traagilised tagajärjed sellisel käitumisel võivad olla," ütles julgestuspolitsei liiklusjärelevalve talituse ülemkomissar Tõnis Sulu. "Vaatamata sellele leidub aga siiani kahetsusväärselt palju neid, kes mõtlevad, et "minuga ei saa ju midagi juhtuda". Ent ometi algabki kõik tegelikult inimesest endast. Teie turvalisus on teie endi kätes. Planeerige oma tegevust ette. Kui tarbite alkoholi, siis kasutage ühest punktist teise liikumiseks kindlasti kas ühistranspordi või kainete sõprade ja tuttavate abi. Hoolige rohkem endast ja oma lähedastest."

Politseioperatsiooni käigus kontrolliti kokku 2754 sõidukijuhti. Lisaks 47 alkoholi tarvitanule tabati 16 juhtimisõiguseta sõidukijuhti. Kokku registreeris julgestuspolitsei kolme päeva jooksul 80 väärtegu.

Martin Luige
09 Jaanuar 2006
  Kommentaarid