Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Homme avatakse intellektuaalomandi infovärav autor.ee
Homme avatakse intellektuaalomandi infovärav autor.ee, mis koondab esimese infoportaalina esmakordselt kokku Eesti virtuaalses inforuumis leiduva intellektuaalse omandi valdkonda tutvustava informatsiooni. Portaal annab põhilise teabe intellektuaalomandi kahe valdkonna – autoriõiguse ja tööstusomandi – kohta.

Infoväravast autor.ee antakse põhjalikum ülevaade Kultuuriministeeriumis homme kell 11.00 algaval pressikonverentsil, kus tutvustatakse infoportaali töö- ja kasutamispõhimõtteid.

Kultuuriminister Raivo Palmaru teeb pressikonverentsil ülevaate autoriõiguse olukorrast Eestis ja tutvustab käesoleva aasta seadusemuudatusi autoriõiguse valdkonnas.

Eesti Patendiameti peadirektor Matti Päts annab ülevaate tööstusomandi õiguskaitse olukorrast ja arengutest Eestis.

Tuntud hip-hop ansambli A-Rühm liige Kaarel “Kozy” Kose räägib, miks muusikud peaavad autoriõigust oluliseks ja tutvustab Raadio 2 ja A-Rühma uut remiksimise konkurssi noortele.

Intellektuaalomandi infovärav autor.ee on üks osa Phare projektist "Euroopa Liidu intellektuaalse omandi alase seadusandluse rakendamine". Selle teavitamisprojekti eesmärgiks on selgitada intellektuaalse omandi olemust ja tähtsust ning anda konkreetset infot, kuidas saada abi konkreetsetes autoriõiguse ja tööstusomandi õiguskaitse küsimustes. Projekti kureerib Kultuuriministeerium ja rahastab Euroopa Liit.

VNL-Online
16 Jaanuar 2006
  Kommentaarid