Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseipeadirektor kinnitas ametisse Pärnu politseiosakonna juhi
Esmaspäevast, 6. veebruarist töötab Lääne Politseiprefektuuri Pärnu politseiosakonna ülemkomissarina Sander Peremees. Politseipeadirektor Raivo Aeg kinnitas Peremehe ametisse Lääne politseiprefekti Priit Suve ettepanekul.

"Sander Peremees on väga heade õigusalaste teadmistega. Ta on arvestatav spetsialist, kes saavutab inimestega kiiresti kontakti ja saab vajalikku informatsiooni," ütles Lääne Politseiprefektuuri politseiprefekt Priit Suve. "Tänu oma isiksuseomadustele ning pikaajalisele kogemusele Pärnu politsei kollektiivis on Sander Peremees igati sobiv kandidaat Pärnu politseijuhi ametikohale."

31-aastane Sander Peremees töötas alates 1. jaanuarist 2004 Lääne Politseiprefektuuri Pärnu politseiosakonna korrakaitsetalituse komissari ning alates 1. septembrist 2005. a sama talituse ülemkomissari ametikohal.

Sander Peremees asus politseisse tööle 1993. aastal ning teenistuse jooksul on ta töötanud Tallinna Politseiprefektuuris konstaablina ja vanemkonstaablina. Ta on olnud Politseiametis välipolitsei büroo teenistusosakonna politseijuhtivinspektor ning erinevatel ametikohtadel Pärnu Politseiprefektuuris.

2002. aastal lõpetas Peremees Sisekaitseakadeemia politsei õppesuuna. Sander Peremeest on teenistusaja jooksul 15 korral ergutatud töökohustuste silmapaistvalt hea täitmise eest

Senine Lääne Politseiprefektuuri Pärnu politseiosakonna ülemkomissar Tarmo Kohv asus 30. jaanuarist tööle Julgestuspolitsei julgestusosakonna politseidirektorina.

Kadri Põldaru

06 Veebruar 2006
  Kommentaarid