Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Keskkonnaministeerium pani paika lindude abistamise Keila linnuabikeskuses
Keskkonnaministeeriumi kriisireguleerimismeeskond korraldas Keila linnuabikeskuse töötamise ja koordineerimise põhimõtted, et tagada lindude puhastamine ühes asukohas. Ühtlasi pani meeskond paika valdkonnasiseselt vastutuse jagamise asutuse tegutsemiseks.

Samuti rõhus ministeeriumi kriisireguleerimismeeskond vajadusele kaasata mere põhjas oleva nafta uurimisse erinevaid eksperte, et selgitada mere põhjas oleva nafta praegust keskkonnaohtlikkust ja koostada adekvaatne tegutsemisplaan praegu jää all oleva nafta koristamiseks.

Kriisireguleerimismeeskond pani paika ka dokumenteerimise reeglistiku, et oleks võimalik vajadusel tehtud kulutusi tõestada ning süüdlase võimaliku leidmise korral kahju välja nõuda.

«Heameel on tõdeda, et kõik keskkonnaministeeriumi allasutused löövad kaasa Keila linnuabikeskuse tegevuses. Täna pani kriisireguleerimismeeskond paika, kes mille eest vastutab, » ütles Keskkonnaministeeriumi kriisireguleerimismeeskonna juhi asetäitja, looduskaitse ja metsanduse asekantsler Olav Etverk.

Mart Siilivask
06 Veebruar 2006
  Kommentaarid