Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Uuel standardmargil Põlvamaa
Kolmapäeval, 18. veebruaril annab Eesti Post välja järjekordse iseliimuva standardmargi Põlvamaa vapikujutisega. Margi nominaaliga 4.40 on kujundanud Lembit Lõhmus.

Eesti Post on iseliimuvaid maakonna vappidega standardmarkide välja andnud alates eelmise aasta sügisest. Marke emiteeritakse vastavalt vajadusele maakondade tähestikulises järjekorras.

Põlva maakond asub Kagu-Eestis, ulatudes Otepää kõrgustikust Lämmijärve ja Pihkva järveni. Oma asendist tulenevalt külgneb Põlva maakond põhjast ja loodest Tartumaaga, idast ja kagust Vene Föderatsiooni Pihkva oblastiga, lõunast ja edelast Võrumaaga, läänest Valgamaaga. Põlva maakonna pindala on 2165 km² ning maakonna keskus on Põlva linn. Maakond koosneb 14 omavalitsusüksusest: 13 vallast ja ühest linnast (Põlva). Põlvamaal asub 232 küla, seitse alevikku ning kaks linna – Põlva ja Räpina.

Põlva maakond on tasakaalustatult arenenud ning on tuntud rikkaliku kultuuripärandi, looduskaunite maastike, turvalise elu- ja tööpaigana ning arenenud suvitus- ja turismipiirkonnana.

VNL-Online


07 Veebruar 2006
  Kommentaarid