Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lääne-Virumaa Triigi postkontori kirjakandja Tiiu Pere pälvis presidendi Valgetähe medali
President Arnold Rüütel kirjutas eile õhtul Kadriorus alla kahele otsusele, millega andis Eesti Vabariigi 88. aastapäeva puhul ja iseseisvuse taastamise 15. aastal riigile ja rahvale osutatud teenete tunnustamiseks riikliku autasu ühtekokku 834 inimesele kodu- ja välismaalt.

Valgetähe medali pälvis teiste seas Triigi postkontori kirjakandaja Tiiu Pere. Autasu antakse seoses iseseisvuspäevaga ja Eesti riigile osutatud teenete tunnustamiseks. Autasustatute hulgas on paljud Eesti sõbrad välismaal, samuti teadlased, pedagoogid, kultuuritegelased, majanduselu edendajad, riigiametnikud, vabadusvõitlejad ja sõjaväelased ning teised isikud.

''Nende tublide inimeste igapäevase töö tulemusena saame täna öelda, et Eesti elu püsib pidevas edenemises. Mul on hea meel, et laias maailmas leidub palju Eestiga sõprussuhete arendajaid. Veelgi enam tunnen aga uhkust nende kaasmaalaste üle, kelle pühendunud tegevuse toel muutub meie riik oma rahvale aasta-aastalt üha turvalisemaks ja hubasemaks koduks,'' sõnas president Rüütel.

VNL-Online
08 Veebruar 2006
  Kommentaarid