Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida Politseiprefektuuri Narva politseiosakonna kaks politseinikku peeti kinni kahtlustatavatena altkäemaksu võtmises
Kolmapäeva hilisõhtul peeti Narvas kinni Ida Politseiprefektuuri Narva politseiosakonna korrakaitsetalituse konstaabel ja nooremkonstaabel, keda on alust kahtlustada altkäemaksu võtmises.

15.02.2006 kella 22.30 ajal pidasid Ida Politseiprefektuuri teenistusosakonna personali- ja politseikontrollitalituse ametnikud kinni Narva politseiosakonna korrakaitsetalituse konstaabli ja nooremkonstaabli, keda kahtlustatakse altkäemaksu võtmises.

Viru Ringkonnaprokurör Rita Hlebnikova ütles, et politseinikud peeti kinni planeeritud jälitustegevuse tulemusel. „Nad pidid 2000 krooni eest jätma vormistamata väärteoprotokolli.“

Politseiametnike kinnipidamine toimus Narva linnas. Politseioperatsiooni käigus riivas jälitatav politseisõiduk Ida Politseiprefektuuri teenistusosakonna personali- ja politseikontrolli ametnike poolt juhitava sõiduki Mazda 626 esiust.

"Politseikontrolli peamine ülesanne on välja selgitada ametnikke, kes teevad oma tööd ebaausalt. Ka edaspidi pöörame suurt tähelepanu ametnike nõuetekohasele teenistusülesannete täitmisele. 16.veebruarist on kahtlustatavate politseiametnikega teenistussuhe peatatud, " ütles Ida Politseiprefektuuri teenistusosakonna politseidirektor Raivo Palu.

Juhtumi uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlus altkäemaksu võtmise paragrahvi alusel (KarS § 294).

Politsei / VNL-Online
17 Veebruar 2006
  Kommentaarid