Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Suusaliidu toetajad premeerivad olümpiavõitjaid kokku 2.25 miljoni krooniga
Eesti suusatajate olümpiahooaja suursponsorid Hansapank, EMT, Saku Õlletehas, Tallinna Piimatööstus ja suurtoetaja Silberauto, annavad täna olümpiamängudelt Eestile kolm kuldmedalit toonud sportlastele Kristina Šmigunile ja Andrus Veerpalule üle Eesti Suusaliidu sponsorite ühispreemia 2,25 miljonit Eesti krooni.

Olümpiavõitjate preemiatšekk antakse sponsorfirmade esindajate poolt üle täna Tallinna Raekojas toimuval olümpiavõitjate pidulikul vastuvõtul kell 20.00.

Eesti Suusaliidu president Toomas Savi tänas sponsoreid rahvuskangelaste
toetamise eest. “Need ettevõtted on juba pikka aega Eesti suusatamist toetanud ja ühtlasi teinud võimalikuks selle, et Andrus ja Kristina ja kogu murdmaakoondis sai täiel määral olümpiaks valmistuda. Tulemuste üle võib Eesti rahvas tõeliselt uhke olla,“ ütles Toomas Savi ning lisas „mul on hea meel, et meie meeskond koosneb lisaks tipptasemel sportlastest ja treeneritest ka edukatest ettevõtjatest.”

Kaks kulda võitnud Kristina Šmigun saab Eesti Suusaliidu sponsoritelt miljon krooni ja Andrus Veerpalu pool miljonit krooni. Võitjate treenerid premeeritakse 750 000 kroonise summaga.

Eesti Suusaliidu peasponsorid on Hansapank ja Tallinna Piimatööstus, suursponsorid Saku Õlletehas ja EMT ning suurtoetaja Silberauto.

Hansapank on Eesti suusatajaid toetanud alates 1996, Saku Õlletehas ja EMT 1998. ning Tere ja Silberauto 2002. aastast.

Eesti Suusaliit (ESL) on asutatud aastal 1921. Eesti Suusaliit koordineerib suusaspordialast tegevust Eestis ja on Eesti suusaspordi esindusorganiks Eestis ning rahvusvahelistes organisatsioonides s.h. Rahvusvahelises Suusaspordi Föderatsioonis (F.I.S.)
27 Veebruar 2006
  Kommentaarid