Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

BlankTipptasemel võitluskunstide gala õhtu neljapäeval Rakveres
Rakvere Spordihallis esitleb Palermo Spordiklubi mitmeid idamaiseid võitluskunste, kus osalevad paljud tipptasemel võitluskunstide harrastajad. Näha saab Shotokan karate´d - nauditavat ja täpset toore jõu kasutamist, traditsioonilist Jaapani mõõgavõitluskunsti Kendo´t, Korea ühendatud võitluskunsti Wonhwa-do´d, eriteenistustes laialdaselt harrastatavat Ju Jutsu´t ning materjalide purustamist – tamashewari´t.

Oma oskusi näitavad Samuli Kinnunen (5 dan), Alar Põllu (4 dan), Jaanus Rahumägi (2 dan), Jaak Kabrits (2 dan), Tarmo Jüristo (2 dan), Rainer Miltop (1 dan) ja paljud erinevate spordiklubide liikmed. Lisaks esineb Rakvere Esteetika- ja Tantsukooli showgrupp.

Üritust modereerivad Riigikogu liige Jaanus Rahumägi (2 dan) ja Rakvere linnavolikogu liige Rainer Miltop (1 dan).

Tegemist on koolivägivalla ja noorte kuritegevuse vastu suunatud üritusega. Korraldajad kutsuvad noori üles tegelema idamaiste võitlusviisidega seetõttu, et võitluskunstid annavad parimal moel edasi tarkuse oma jõudu tasakaalukalt kasutada. Läbi võitluskunstide idamaise kultuuri saavad noored oskuse kasutada oma keha väärikalt ja lugupidavalt teiste suhtes.

Võitluskunste harrastades saavad ka noored teada, mis võib olla võitluses saadav valu. Tänu sellele oskavad nad olla ettevaatlikud, et seda teistele mitte tekitada. Võitluskunstid annavad võimaluse, kogenud instruktorite käe all, elada välja energia, mille ülejäägid kipuvad noortel kogunema. Võitluskunstide regulaarsed harrastajad ei satu kunagi seadustega pahuksisse, sest neid juhib idamaiste võitluskunstide harrastajatele omane rahu ja väärikus. Füüsiline liikumine, harrastades võitluskunste, on parim viis vältida koolivägivalda ja hoida ära noorte kuritegevust.

Peale esitlust esineb ansambel Slobodan River.

Üritus toimub neljapäeval, 6.aprillil algusega kell 19.00 ja on kõigile tasuta.
04 Aprill 2006
  Kommentaarid