Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Põllumajandusministeerium kuulutab välja luulekonkursi koolinoortele
Põllumajandusministeerium ootab õpilasi osalema maaelu teemalisel luulekonkursil “Maal on mõnus!”, mille eesmärgiks on panna noori mõtlema selle üle, mis teeb maal olemise heaks.

Noored saavad oma luuletusi konkursile esitada 10. aprillist 21. maini. Iga õpilane võib konkursile saata kuni kolm luuletust. Lisaks konkursi põhiteemale “Maal on mõnus!” võib luuletada ka järgmistel alateemadel: “Jälg kastemärjal rohul”, “Räpin maa mõnusaks”, “Linnamees maal ja Maamees linnas”.

Võisteldakse kolmes vanuserühmas: 7-10, 11-15 ning 16-18 eluaastat. Igas vanuserühmas antakse välja I, II ja III koha auhinnad. Samuti tunnustatakse kõige rohkem õpilastöid esitanud õpetajaid. ˇürii moodustatakse Põllumajandusministeeriumi ametnikest ning väljavalitud töödest koostatakse ministeeriumis näitus.

Auhinnad paneb välja Põllumajandusministeerium koostöös MTÜ Eesti Maaturismiga. Lisaks autasustab Põllumajandusministeerium parimate tööde esitajaid unikaalse kunstilise meenega. Oma eriauhinna panevad välja Eesti Põllumajandus- Kaubanduskoda ning Maaelu Edendamise Sihtasutus. Auhindade üleandmine ja tublimate tunnustamine toimub 31. mail Põllumajandusministeeriumis korraldataval ministri vastuvõtul.

Luuletusi saab ministeeriumisse saata elektronposti aadressil noortekonkurss@agri.ee või postiaadressil EV Põllumajandusministeerium, Lai 39/41, 15056 Tallinn, märgusõna „Noortekonkurss”. Luuletusi saab ka üles laadida konkursi lehele loodud keskkonda, aadressil http://www.agri.ee/noortekonkurss . Esitatud tööd peavad olema eesti keeles ning luuletuste minimaalne pikkus on 12 rida ning maksimaalne 36 rida.

Täpsem info konkursi tingimuste kohta aadressil http://www.agri.ee/noortekonkurss
Diana Kõmmus
10 Aprill 2006
  Kommentaarid