Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

SEB Eesti Ühispank hakkab pangakaartide aegumist SMSi teel meede tuletama
SEB Eesti Ühispank hakkab alates teisipäevast (25. aprillist) saatma oma klientide mobiiltelefonidele tasuta meeldetuletusi pangakaardi kehtivusaja lõppemise kohta.

Pangakaardi kehtivusaja lõppemise teade saadetakse kaardivaldajale SMS sõnumina kolm päeva enne kaardi kehtivusaja lõppu. Sõnumis on ka informatsioon, millisest pangakontorist klient pikenduskaardi kätte saab.

SMS teateid saadetakse välja päevasel ajal kella 9 -16. Klientidele on need teated tasuta. Kontrollitud mobiilinumbri puudumisel saadetakse teade kliendi e-posti aadressile.

SEB Eesti Ühispanga e-Tehnoloogia ja operatsioonide divisjoni direktori Jaan Tamme sõnul on SMS-teenuse käivitamine üks osa panga strateegiast pakkuda klientidele parimaid, kiireid ja kasutajasõbralikke tehnoloogilisi lahendusi.

SEB Eesti Ühispank oli 31. märtsi seisuga väljastanud 382 135 kaarti.

SEB Eesti Ühispank kuulub SEB Gruppi. Pank avas oma uksed 1856. aastal ja just klientide ja töötajate põlvkonnad on teinud SEB-st tänase SEB. Käesoleval aastal tähistab Grupp oma tulevikku suunatud tegevuse 150ndat aastapäeva.

SEB grupp on Põhja-Euroopa finantsgrupp 400 000 ärikliendi ja institutsiooni ning 5 miljoni eraisikuga. SEB kontorid asuvad Põhjamaades, Balti riikides, Saksamaal, Poolas ja Ukrainas. Ligikaudu pooled SEB klientidest kasutavad oma pangatehingute sooritamiseks internetti. Seisuga 31. detsember 2005 ulatus Grupi bilansimaht 1 890 miljardi Rootsi kroonini, hallatavate varade maht moodustas 1 118 miljardit Rootsi krooni. Grupp on esindatud kahekümnes riigis üle maailma ja grupi töötajate arv on ligikaudu 20 000. SEB kohta saate täpsemalt lugeda veebiaadressilt www.sebgroup.com


Evelin Allas
24 Aprill 2006
  Kommentaarid