Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kiviõli sünnipäeva juhatab sisse spordinädal
Kiviõli sünnipäeva eelne nädal on pühendatud tervenisti spordile. Spordinädala muudab eriti tähtsaks just kuulsate sportlaste kohalolek ja linna pikaajalised sporditraditsioonid. Samuti aitavad kohaliku spordielu aktiivsed edendajad sel nädalal võistlusi läbi viia.

„See on väga tore nädal - kogu linn elab spordi tähe alal. Kõik aktiivsed inimesed saavad osa toimuvatest võistlustest - kes mängides, kes pealt vaadates,” ütles Kiviõli spordijuht, mitmete võistkondade treener ja staadioni „hing” Anatoli Zõbin.

Zõbini hinnangul on aga kõige tähtsam see, et see nädal on pühendatud noortele, saavad omavahel mõõtu võtta ning võistelda kiiruses, täpsuses ja vastupidavuses. See on hea võimalus näidata noortele, et Kiviõlis on sporditraditsioonid tugevad ja neil on võimalus leida oma eale ja võimetele sobiv tegevus.

„Kiviõli on spordilinn. Vaatamata sellele, et Kiviõli linnas napib spordirajatisi, on suudetud seda heal tasemel arendada. Seda näitavad ka saavutatud tulemused,” ütles Kiviõli linnapea Voldemar Trumm ja lisas, et siinkohal on hea võimalus tänada Kiviõli spordielu edendajaid kõige tehtu eest.


Anti Ronk
02 Juuni 2006
  Kommentaarid