Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tuiksoo: Indrek Raudne valetab
Riigikogu liige Indrek Raudne eksitas täna avalikkust väites, et põllumajandusminister Ester Tuiksoo on tekitanud AS Werol Tehaste ümber olukorra, mis tõenäoliselt lõpeb riigi jaoks sadade miljonite kroonide kaotamisega.

“Res Publica rünnakul pole tõepõhja all. Meie eesmärk on viia aktsiate müük lõpuni. Mingit pankrotiohtu seoses praeguse majandustegevusega AS Werol Tehastel pole ja ettevõte on jätkuvalt jooksvalt kasumis,” andis Tuiksoo vastulause Res Publica liikme Indrek Raudse asjatundmatule väitele.

“Riigi kui aktsionäri esindajana ei ole ministril õigust sekkuda AS Werol Tehaste tegevjuhtimisse. Tegevjuhtimise eest vastustavad Weroli juhatus ja nõukogu, kelle ülesandeks on tagada ettevõtte stabiilne tegevus,” ütles Tuiksoo.

“Olen andnud nõukogule ülesande kontrollida Weroli endise pearaamatupidaja Kaja Pärna väiteid ning selle küsimusega praegu tegeletakse,“ kommenteeris Tuiksoo.

“Põllumajandusminister, ministeerium ja AS Werol Tehaste nõukogu on igati riigihuvide kaitsel,” ütles minister.

Ester Tuiksoo on respublikaanist riigikogulase käitumisest hämmeldunud: “Imelik on kuulda Res Publica liikme soovi mõnda teist erakonda riigivalitsemisest eemal hoida ajal kui Taavi Veskimägi tõi rahandusministrina Eestile kaela 700 miljoni kroonise rahatrahvi ning Res Publica üks juhtpoliitikuid Tõnis Palts mõisteti kohtus süüdi mitmekümne miljoni krooni ulatuses riigimaksude maksmata jätmises.”


Anna-Maria Veidemann
01 Juuli 2006
  Kommentaarid