Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei korraldab lastele ja noortele konkursi
Avaliku korra kontrolli ja kannatanule abi teostamise kõrval ei unusta Eesti Politsei kunagi oma sõpru – lapsi ja noori. Sel aastal viib Julgestuspolitsei läbi Eesti politsei 88. aastapäevale pühendatud laste ja noorte fotokonkurss "Hei, politsei!". Fotosid teemal "Minu lustakas suvi koos politseinikega" saab konkursile esitada kuni 1. oktoobrini.

"Taoline fotokonkurss toimub juba teist aastat järjest. Erinevalt möödunud aastast toimub selle aasta konkurss ühes voorus. See tähendab, et konkursitööd tuleb lastel saata otse Julgestuspolitseisse, ilma kohaliku prefektuuri vahenduseta," ütles Ida Politseiprefekturi korrakaitseosakonna komissar Marika Vodja.

Võistlus toimub kahes vanusegrupis: kuni 13-aastased lapsed ning 14-18 aastased noored. Konkursil osalemiseks tuleb saata omatehtud fotod e-posti aadressile hei.politsei@pol.ee  Paberkandjal võib fotod saata julgestuspolitsei aadressile *Ädala 4e, 10614 Tallinn, märksõnaga "Fotokonkurss".*

Võistlustööle tuleb kindlasti lisada autori nimi, kool ja klass, samuti kodune aadress ja telefoninumber ja/või e-posti aadress. Konkurss lõpeb 1. oktoobril.

"Eelmisel aastal läbi viidud fotokonkurss näitas, et lapsed on väga tublid, loovad ja andekad pildistajad. Just sellepärast otsustati politseis ka sel suvel anda kõigile väikestele fotograafidele võimalus end proovile panna," lisas Marika Vodja.

Mõlema vanuserühma kolme paremat autasustatakse digitaalfotoaparaadiga, see tähendab autasudeks on välja pandud kuus digifotoaparaati. Võitjad kuulutatakse välja 12. novembril toimuval kogupereüritusel "Kõigi laste isadepäev".

Konkursile laekunud töid saab vaadata ja hinnata politsei koduleheküljel http://www.politsei.ee

Helen Vares
04 Juuli 2006
  Kommentaarid