Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Pärnu politseinikud külastavad maakonna lastelaagreid
Pärnu politseiosakond viib juulis ja augustis maakonna lastelaagrites läbi preventiivse suunitlusega üritusi, mis toimuvad projekti "Suvi sisukamaks koos korrakaitsjatega" raames.

Lastelaagrites läbiviidavate ürituste käigus tutvustavad Pärnu politseiosakonna noorsoopolitseinikud koos SKA Politseikolledži politseikooli kadettide ja piirkonna konstaablitega politsei töövahendeid. Lastel on võimalus lasta täpsust politsei laskealase väljaõppe relvaga Clock 18C. Samuti korraldatakse erinevaid mänge, võistlusi ning vesteldakse vabas õhustikus õigusrikkumiste ennetamise teemal.

Projekti tegevustesse on kaasatud ka Maanteeameti Pärnu Teedevalitsuse liikluskasvatuse spetsialist Sirli Leier, kelle eestvedamisel on lastel võimalus panna proovile oma oskused jalgratta vigursõidus ning kontrollida teadmisi liiklustestide lahendamisel. Projekti koostööpartnerina on Lääne-Eesti Päästekeskus üritustele välja saatnud tuletõrje autod, et tutvustada lastele päästjate tööd ning rääkida tuleohutusest. Eesti Punase Risti Pärnumaa Seltsi vabatahtlikud õpetavad lastele, kuidas õnnetusi ära hoida ning kuidas aidata ennast ja teisi ohuolukorras.

Tihemetsa ning Vändra valla laagrites läbiviidud üritustele on laste ja laagrijuhtide poolt antud positiivne tagasiside ning sarnaste ürituste läbiviimist oodatakse edaspidigi. Täna, 18.juulil toimub järjekordne üritus Häädemeeste laagris, järge ootavad Pärlselja, Pärnu linna, Paikuse valla ja Varbla põhikooli laagrilapsed.


Leeni Sootla
18 Juuli 2006
  Kommentaarid