Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti Posti uus e-keskkond hõlbustab perioodika tellimist
Homme, 24. augustil avab Eesti Post oma kodulehel www.post.ee enamikke perioodikaväljaandeid hõlmava tellimiskeskkonna.

"Ajalehtede ja ajakirjade tellimuste esitamiseks ja ümbersuunamiseks on praegu mitmeid erinevaid võimalusi," ütles Eesti Posti juhatuse liige Kalle Tarien. "Seni tuli Eesti Posti kaudu tellimust esitades minna postkontorisse, uus keskkond aga võimaldab tellimused edastada igal hetkel ja arvuti tagant lahkumata, nii nagu inimesed on juba paljudes valdkondades harjunud. See teeb tellimise lihtsamaks ning perioodika kättesaadavamaks."

Selline tellija, kirjastuse ja postiettevõtte koostöö on mugavam kõigile - kliendid valivad e-keskkonnast soovitava väljaande, tasuvad internetipangas ning tellimus jõuab otse Eesti Posti kesksesse tellimuste andmebaasi.

Eesti Posti perioodika tellimiskeskkond koondab üle 200 erineva Eesti väljaande, sh enamiku maakondlikest väljaannetest.

Järgmise sammuna lisandub filateeliatoodete tellimise võimalus. Klient saab nõnda hea ülevaate kõigist Eestis välja antud postmarkidest ning interneti vahendusel endale meelepärase margi kiirelt ja hõlpsalt osta ning soovi korral ka koju või kontorisse kohale tellida. Minimaalset kogust ühe seeria või tellimuse kohta määratud ei ole, seega võib tellida ka üksikuid marke.

E-keskkonda lisandub edasipidi veelgi võimalusi tellida enamikke Eesti Posti poolt pakutavaid teenuseid interneti teel, millest jooksvalt ka kliente teavitame.

24. augustil kell 13.00 on kõik ajakirjanikud oodatud Pallasti 28 Eesti Posti peamajja uue e-keskkonna esitlusele, millel osalejad saavad seda ise ka testida.

VNL-Online
23 August 2006
  Kommentaarid