Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kohtla-Järve lõpetab õigeaegselt haridusasutuste remondi

Enne algava õppeaasta algust toimub Kohtla-Järve linnas haridusasutuste remonttööde hindamine ja vastuvõtt. Linna koguinvesteeringud koolieelsetele lasteasutustesse, gümnaasiumitesse ning huvikoolidesse ja -keskustesse, mis tegelevad noorte vaba aja sisustamisega, moodustasid umbes 17 miljonit krooni.

Täna toimus remonditööde vastuvõtt ja aktile allakirjutamine Ahtme Kunstide Kooli muusikaosakonnas, kus paigaldati remonttööde käigus katusele uus ja kaasaegne kattematerjal (550 000 kr) ning remonditi ära riietusruum (100 000 kr).

„Vana katuse uuendamine oli väga vajalik investeering meie koolile, sest maja sees tehti ära väga suur remont ning uue katusekatte paigaldamine oli seetõttu samuti hädavajalik. Hoone näeb nüüd ilusama välja, ja mis peamine, nüüd ei pea kartma ootamatuid „üllatusi” katuselt,” ütles Ahtme Kunstide Kooli direktor Jana Bazarova.

Bazarova sõnul oli ka kooli riietusruumi remont väga vajalik: „Koolimaja, nagu teatergi, algab riietusruumist ehk nagist. Ilus, mugav ja valgusküllane riietusruum tervitab kõiki tulijaid ja arvan, et nüüd tõstab see ka inimeste tuju.”

Nagu ütles Kohtla-Järve linnavalitsuse majandusteenistuse tehnilise dokumentatsiooni peaspetsialist Jelena Toots, toimub 31.augustil veel kahe objekti vastuvõtt. „Tammiku Gümnaasiumis remonditi riietusruum ja paigaldati igale õppurile individuaalne (riide)kapp, remont lõpetatakse ka basseini riietusruumis ja dušširuumis. Samuti remonditi ära kooli spordisaali lagi – nende tööde maksumus kokku oli ligi kolm miljonit krooni. Oru Põhikoolis remonditi ära spordi- ja aktuse saalid – investeeringu suurus ligi miljon krooni.”

„Eelmise aasta lõpus saime riigi lisaeelarvest täiendavaid vahendeid 10 miljoni krooni ulatuses, millele lisandusid ka linna eelarve vahendid. Tänu sellele muutusid võimalikuks mitmed tõsised investeeringud linna haridusasutuste remontimiseks. Edaspidi jätkame plaaniliste remonttööde tegemist, kuid lisaks sellele otsime ka täiendavaid vahendeid investeeringute tegemiseks linna koolidesse, lasteaedadesse ja teistesse haridusasutustesse,” ütles Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjov.


Anti Ronk

29 August 2006
  Kommentaarid