Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Siseminister plaanib leevendada Koidula piiriületusjärjekorras ootajate tingimusi
Siseminister Kalle Laanet arutas täna, 31. augusti hommikul Põlva maavanema Urmas Klaasiga Koidula piiripunkti järjekorras seisvatele veokijuhtidele elementaarsete hügieenitingimuste loomist.

"Mul on hea meel, et jutuajamine Ida-Viru maavanema ja politseiprefektiga tõi kiire lahenduse ja praeguseks on veokijuhtide tingimused Narva piiripunktis mõnevõrra leevenenud," ütles siseminister Kalle Laanet. "Ööpäeva pikkune ootejärjekord on ka Koidula piiripunktis. Arutasime Põlva maavanema Urmas Klaasiga täna hommikul võimalusi, kuidas tagada veokijuhtidele elementaarsed hügieenitingimused ka seal," ütles Laanet.

31. augusti hommikul ootas Narva piiriületusjärjekorras 260 veokit, Koidulas 90 ning Luhamaal 35 veokit. Kõige kiiremini liigub järjekord Luhamaal, kus auto saab üle piiri vähem kui päevaga, Koidula piiripunktis tuleb autojuhil oodata ligi ööpäeva ning Narvas kaks ööpäeva.

Kolmapäeval, 30 augustil, muretses Ida-Viru maavanem Ago Silde siseministri palvel Narva piiripunkti järjekorras ootavatele veokijuhtidele tualetid ja veepaagid. Ida politseiprefekt Kalev Prillop sai siseministrilt ülesande tagada piiriületusjärjekorra piirkonnas liiklusohutus. Politsei piiras eile järjekorra ala liiklusmärkidega ning korda on kohapeal tagamas politseipatrull.Katrin Vides
31 August 2006
  Kommentaarid