Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Narvas vähendati lubatud sõidukiirust
Seoses Narva piiripunktis tekkinud olukorraga, kus veoautode järjekord on ülipikk, paigaldati politsei nõudmisel sõidukiirust piiravad liiklusmärgid, et tagada liiklusohutus antud piirkonnas.

Narva piiripunkti ületamist ootavate veokite järjekorrad on pikad, suured seisvad veoautod võtad enda alla osa maanteest ja linnatänavatest, mistõttu tekivad liikluses kergesti liiklusohtlikud olukorrad. Samas seab see ohtu nii veokijuhtide enda kui ka kogu piirkonna turvalisuse.

Politsei nõudmisel paigaldati eile, 30.augustil sõidukiirust piiravad liiklusmärgid alates Soldino külast. Järk-järgult on vähendatud lubatud sõidukiirust kuni 30 km/h.

„Politsei teeb endast kõik oleneva, et tagada liiklusohutus piirkonnas, kus seisavad raskeveokid”, ütles Narva politseiosakonna korrakaitsetalituse vanemkomissar Reeno Kullamä.

Politsei on asunud intensiivselt kontrollima antud teelõigul piirkiirusest kinnipidamist.

Samuti soovitab politsei kõikidel seal piirkonnas liikuvatel sõidukijuhtidel suhtuda mõistvalt ning arusaamisega tekkinud olukorda.Mari Riina Rist
31 August 2006
  Kommentaarid