Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Siseminister on töövisiidil Pärnumaal
Täna ja homme, 5. ja 6. septembril, viibib siseminister Kalle Laanet visiidil Pärnumaal, et kohtuda Pärnu maavalitsuse ja Pärnu linnavalitsuse esindajatega ning külastada Lääne politseiprefektuuri, Lääne-Eesti päästekeskust ja Lääne-Eesti piirivalvepiirkonna Pärnu piirivalverajooni.

Visiidi eesmärk on saada ülevaade politsei, päästeteenistuse ja piirivalve töö ümberkorralduse tulemustest. Eelnimetatud sisejulgeolekuvaldkonna asutused on käesolevaks ajaks kõik regioonipõhiselt töötavad asutused. Visiidi käigus tutvub minister nimetatud asutuste arengukavade ning töötingimustega. Kohtumistel töötajatega viib siseminister end kurssi seoses reorganiseerimisega üleskerkinud probleemidega ja arutab nende võimalike lahenduste üle.

Siseministrit saadavad visiidil kantsler Märt Kraft, asekantsler Merle Küngas, ministri abi Ene Kussmann, ministri nõunik Lennart Viikmaa ja avalike suhete osakonna juhataja Kaja Kukk.

VNL-Online
05 September 2006
  Kommentaarid