Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Järvamaa hädaabikõnesid hakkab teenindama Põhja-Eesti häirekeskus
Seoses Häirekeskuse Põhja-Eesti Keskuse töö ümberkorraldamisega lõpetatakse häirekeskuse tegevus Järvamaal. Alates 11. septembrist hakatakse Järvamaa hädaabikutseid, mis tulevad numbrile 112, vastu võtma ning töötlema Tallinnas asuvas Põhja-Eesti keskuses.

Seoses ümberkorraldustega ei muutu Järvamaa elanike jaoks midagi, nii päästeteenistus kui ka kiirabi jäävad endiselt Järvamaa inimesi abistama. Muutub vaid numbrile 112 saabuvate kõnede vastuvõtu asukoht. Seega pakutakse kõikidele Järvamaa elanikele ka edaspidi samasugust hädaabiteenust nagu varemgi.

Häirekeskusel on seoses Hiiumaa häirekeskuse tegevuse likvideerimisega 2006. aasta suvel positiivsed kogemused, mis kulges probleemideta ning edukalt.

Häirekeskuse Põhja-Eesti Keskus moodustati 1. jaanuaril 2001. aastal Tallinna Tuletõrje- ja Päästeameti dispetšerteenistuse ning Harjumaa Päästeteenistuse Häirekeskuse liitmise tulemusena. Alates 1. märtsist 2004 liideti Põhja-Eesti keskusega ka Raplamaa Päästeteenistuse Häirekeskus.

VNL-Online
05 September 2006
  Kommentaarid