Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

ELIIT ESITAB SAATES “R2 LIVE” MUUSIKALI
EESTI RAADIO PRESSITEADE

11. september 2006

ELIIT ESITAB SAATES “R2 LIVE” MUUSIKALI

Sel neljapäeval, 14. septembril kell 15 esineb Raadio 2-e menusaates “R2 LIVE” muusikaline kollektiiv Eliit. Unikaalset otse-eetris improviseeritud muusikali “Sinilind” pääsevad kuulama Raadio 2-e kuulajad.

“On halvasti hoitud saladus, et Eliidi nimi kipub aina sagedamini keelele, kui räägitakse erakordsusest, ainulaadsusest ja põnevusest eesti muusikas. Seepärast julgeme lubada, et neljapäevane kontsert saates “R2 LIVE” kujuneb kordumatuks!” teab saatejuht Sten Teppan.

Eliiti on väga erinevates koosseisudes nähtud. Seekord sünnib kordumatu teos kuhjaga auhindu saanud andekate muusikutega: Vaiko Eplik, Jaan Pehk, Jarek Kasar (Chalice), Raul Saaremets ja Hannaliisa Uusma. “Improviseerime otse-eetris muusikali “Sinilind”. Kasutame palju huvitavaid masinaid ja teeme kino ning loomulikult sünnib sellest midagi enneolematut ja erakordset,” lubab Vaiko Eplik.

Raadio 2 menusaade “R2 LIVE” on eetris neljapäeviti kell 15. Tunni aja jooksul esitab ansambel otse-eetris lugusid ja räägib oma tegemistest. Alates kevadest on “R2 LIVE” saanud uue mõõtme, korraldades regulaarselt publikuga laive, kus on esinenud Metsatöll, No-Big-Silence, Terminaator, The Sun, Dagö, Vanilla Ninja & Toe Tag.

Raadio 2 levib sagedustel 101,6-103,6 MHz ja www.r2.ee


---
Ingrid Peek
Raadio 2
ingrid.peek@er.ee
6114413
5010055
www.r2.ee
14 September 2006
  Kommentaarid