Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

„Global Voice” noorteprojektis osalejad annavad Ki...
Kiviõli linna pressiteade

12.september 2006.a.

„Global Voice” noorteprojektis osalejad annavad Kiviõlis pressikonverentsi

Noorteprojekt „Global Voice” käigus tutvuvad 50 noort üheksast riigist 10 päeva jooksul Ida-Virumaaga. Käesoleva aasta 9.-18.septembrini kestva projekti eesmärgiks on ületada Euroopa Liidu (EL) piirid ning suurendada uute EL riikide ja Vahemeremaade noorte vahelisi kontakte.

Kümme päeva kestva projekti ajal kohtuvad Eesti noored Iisraeli, Egiptuse, Jordaania, Al˛iiri, Türgi, Portugali, Hispaania, Poola ja Leedu noortega. „Global Voice” on rahvusvaheliste noorteorganisatsioonide kett, mis tegutseb noorte aktiivsuse suurendamise, demokraatia arendamise, tolerantsuse suurendamise ja konfliktide lahendamise nimel.

„Mul on hea meel, et üheksa riigi noored külastavad meie linna. Kiviõli on maailmas ainulaadne selle poolest, et kogu linna ajalugu – isegi nimi –, on seotud põlevkiviga,” ütles Kiviõli linnapea Voldemar Trumm ja lisas, et Vahemeremaadest pärit noori võib selline tihe seotus ühe maavaraga isegi üllatada. Ka täna toodetakse linnas põlevkivist õli ning kindlasti on järgmised 30-50 aastat linna tulevikust seotud „pruuni kullaga”.

Noorteprojekt „Global Voice” osalejatele toimuvad 10 päeva jooksul erinevad seminarid, treeningud, loengud, ekskursioonid ja õpitoad. Projekti käigus külastavad noored lisaks Kiviõlile ka Narva-Jõesuud, Toilat ja Tartut. Eestis viibitud päevadest on plaanis teha ka videofilm.

KUTSE PRESSIKONVERENTSILE

14.septembril 2006.a. kell 15.00 kogunevad noorteprojekti „Global Voice” liikmed Kiviõli Kunstide Kooli saali, et kohtuda pressiga.

Oodatud on kõikide meediaväljaannete esindajad.Lisainfo:

Aleksandr Goltsman, Marketing and Development Director, GSM: +372 5 541 977, www.vni.ee (inglise ja vene keel)Lugupidamisega

Anti Ronk

OÜ Viru PR suhtekorraldaja

555 15 788

anti@virupr.ee

www.virupr.ee
14 September 2006
  Kommentaarid