Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kiviõlis avati loomakliinik
Täna avati Kiviõlis loomakliinik, mis on linna ajaloos esmakordne. Neljas ruumis tegutsev loomakliinik pakub abi nii kassidele, koertele, närilistele, lindude ja isegi kaladele. Vajaduse korral saavad siit abi ka sõralisi ja kabjalisi kasvatavad põllumehed. Kliiniku ruumidesse ja sisseseadmetesse investeeriti üle 100 000 krooni.

„Kiviõlisse läksime sellepärast, et meie Iidlas, ühes Kohtla-Järve linnaosas, asuvas kliinikus käib väga palju kliente Kiviõlist. Kvaliteetsema teenuse osutamiseks ja parema kontakti loomiseks loomapidajatega tulimegi oma klientidele lähemale,” ütles Iidlas tegutseva loomakliiniku VetDok juhataja Elena Lebedeva.

Lebedeva sõnul ei ole pärast operatsiooni tegemist looma autoga mugav ega ohutu koju tagasi vedada. Kohapeal - Kiviõlis - sellise teenuse osutamine on lihtsam ja parem. Kliinikumi võimsusest piisab umbes kümne patsiendi teenindamiseks päevas. Abi saavad koerad, kassid, linnud, närilised ja kalad. „Vajadusel annab abi ka suurematele loomadele,” lisas ta.

„See oli meil ammune plaan avada linnas loomakliinik ja on hea meel, et leidusid ettevõtlikud naised, kes selle plaani realiseerisid. Loomakliinikust pole kasu mitte ainult Kiviõli linna elanikele vaid kogu regiooni loomasõpradele, kes saavad nüüd oma lemmikute eest hoolitseda kodu lähedal,” ütles Kiviõli linnavolikogu esimees Hille Ilves, keda rõõmustas fakt, et ta saab nüüd ka oma kuldkalakestele osta toitu kodulinnast.

Ilvese sõnul on loomakliinikus kenad ja korralikud ruumid. Varsti pannakse Kiviõli linna kodulehele ülesse ka loomakliiniku lahtioleku ajad.


Anti Ronk
11 Detsember 2006
  Kommentaarid