Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Hiiu-, Saare- ja Läänemaal on välja makstud üle 45 miljoni krooni ühtset pindala- ja põllukultuuride täiendavat otsetoetust
Hiiu-, Saare- ja Läänemaal on välja makstud üle 45 miljoni krooni ühtset pindala- ja põllukultuuride täiendavat otsetoetust

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) määras eelmisel aastal üle Eesti 18014 ühtse pindalatoetuse taotlejale 482 miljonit krooni toetust. Pinnaerinevusi oli 950 juhul, millest lahendatud on 600 ning praegu lahendamisel 355 taotlust.

1. jaanuari seisuga on PRIA välja maksnud Hiiu,- Saare- ja Läänemaal ühtset pindalatoetust ning põllukultuuride täiendavat otsetoetust üle 45 miljoni krooni.

Kolmapäeval, 10. jaanuaril, teeb Hiiumaale visiidi põllumajandusminister Ester Tuiksoo, kes külastab Matso talu, Hiiumaa Tarbijate Ühistut ja Linnumäe puhkekeskust ning tutvustab maaelu ja kalanduse arengu meetmeid perioodiks 2007-2013. Kell 13 toimub Kärdla kultuurikeskuses põllumajandusministeeriumi ja PRIA esindajate kohtumine hiidlastega, kus muuhulgas arutatakse pindalapõhiste toetustega seotud probleeme.


Karina Loi
09 Jaanuar 2007
  Kommentaarid