Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Pereisa võttis vabaduse oma naiselt ning kahelt lapselt
Esmaspäeval, 26. veebruaril toimus Tallinnas Humala tänaval Keskkriminaalpolitsei poolt korraldatud operatsioon, et vabastada kaks alaealist last ning üks naine, keda hoidis kinni 1963. aastal sündinud meesterahvas.

11.19 tuli politseile teade, kus naisterahvas teatas, et tema abikaasa ähvardab maha lasta nii helistaja, iseenda kui ka nende kaks last.

Operatiivselt saadeti sündmuskohale Keskkriminaalpolitsei ametnikud, eriüksus K-komando ning Põhja politseiprefektuuri läbirääkijad ja patrullpolitseinikud. Kohale kutsuti ka kiirabi.

Kella 15.15 ajal tulistas meesterahvas iseennast. Kiirabi toimetas meesterahva haiglasse. Koheselt sisenes majja ka eriüksus. Naine ning kaks last kannatada ei saanud.

Juhtunu asjaolude selgitamiseks on Keskkriminaalpolitsei algatanud kriminaalmenetluse Karistusseadustiku §136 tunnustel, mis käsitleb isikult vabaduse võtmist seadusliku aluseta. Kriminaalmenetlust juhib Põhja Ringkonnaprokuratuur.


Kadri Põldaru

26 Veebruar 2007
  Kommentaarid