Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lääne-Virumaal Tapal hukkus täna öösel puhkenud tulekahjus kolm inimest
Täna öösel Lääne-Virumaal Tapa linnas Päikese tänaval elumajas puhkenud tulekahjus hukkus kolm ja kannatada sai kaks inimest.

Häirekeskus sai teate tulekahjust kell 01.55. Sündmuskohale sõitis neli päästeautot Tapalt (2), Rakverest ja Kadrinast ning päästekeskuse korrapidamisbüroo operatiivkorrapidaja ja kiirabiauto.

Elumajast nägid suitsu tulemas kaks möödujat, kes teatasid tulekahjust häirekeskusesse ning aitasid kaks inimest majast välja enne päästjate saabumist. Kiirabi viis kannatanud Rakvere haiglasse.

Päästjate kohale jõudmisel oli puidust silikaatvooderdisega viilkatusega mansardkorrusega elumaja suurusega 10x8m suitsu täis ning leek lõi maja katusest välja.

Kustutustööde käigus leidsid päästjad kell 02.33 maja alumiselt korruselt ühe hukkunu ja kell 03.06 ülemiselt korruselt kahe hukkunu surnukehad. Hukkunute tuvastamisega tegeleb politsei.

Tulekahju likvideerimine momendil kestab, sündmuskohal on üks päästeauto.

Elumaja praktiliselt hävis tules.

Põlengu tekke põhjust selgitatakse.

Käesoleval aastal on Lääne-Virumaal tulekahjudes hukkunud kaheksa inimest.


Päästeamet/NL-Online
29 Aprill 2007
  Kommentaarid