Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Populaarne eakate huvimess Rakveres tuleb taas
Juba teist korda korraldavad Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli sotsiaaltöö üliõpilased Rakvere spordihallis (Kastani 12) eakate huvimessi.

Nii nagu esimeselgi korral, tutvustatakse nüüdki Lääne-Virumaal ning mujal Eestis tegutsevaid seltse, MTÜ-sid ja organisatsioone, kes pakuvad eakatele teenuseid ja vabaaja veetmise võimalusi.

Mess toimub laupäeval, 8. märtsil kella 11.00-15.00-ni. Möödunud messi tagasiside näitas, et naistepäev oli õnnestunud valik.

Selle aasta messi sõnum on iluteemaline - "Tule ja sära" - särav ja aktiivne eakas on ilus eakas. Messil on avatud fotostuudio, kus saab lasta end kostümeeritult pildistada. Samuti saab osta soengu või maniküüri teenust. Kavas on loterii, ühisvõimlemine, esinemised ning palju muud.

Külalisesinejaks tuleb seekord eakate seas populaarsust koguv Boris Lehtlaan koos Henn Rebasega.

Messi lõplik ilme sõltub organisatsioonidest ja üksikisikutest, kes tulevad oma (huvi)tegevusi või teenuseid tutvustama. Soovijad (eksponendid) saavad end registreerida koduleheküljel www.eakatehuvimess.ee. Müügiga tegelejatelt ootame esemelist panust loteriisse, sel juhul on boks tasuta. Boks on mõtteline pind, kus puuduvad seinad - korraldajate poolt on laud (kooliõpilase laud) ja tool. Seinad, stendid ja üldise boksikujunduse peab eksponent ise loominguliselt lahendama, mille eest antakse ka eriauhind. Registreerimisel tuleb ära märkida elektripistiku ja ruumi suuruse (1või 2 lauda) vajadus. Lavale pääseb esinema piiratud hulk kollektiive. Esinejate ja üldinfo telefon: 55641890 Margi Loide.

Messile sissepääs on prii. Loterii toimub nende vahel, kes täidavad tagasiside lehed.

Palume seda infot levitada võimalike huviliste seas!

Eelmise aasta messi korraldus ja atmosfäär sai eakatelt kõrge hinnangu. Messil osalesid üheksa maakonna eakad, Lääne-Virumaalt oli esindatud 14 omavalitsust. Loodame arvukat osavõttu seegi kord.

Palume omavalitsuste sotsiaaltöötajaid, et nad korraldaksid oma valla eakatele organiseeritud osavõtu. Nii korraldajad kui eakad on teile selle eest väga tänulikud.Margi Loide
04 Veebruar 2008
  Kommentaarid