Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Vaala Keskuses tuleb jõululaat

Laupäeval, 13. detsembril kell 10-16 toimub Vaala Keskuses Viruinfo jõululaat.

Laadad on juba vanast ajast olnud suursündmused, kus saadi kokku tuttavatega. Osteti või müüdi oma toodangut ning selle poolest ei erine ka Viruinfo jõululaat teistest. Pakutav kaup on mõeldud kõigile neile, kes on hakanud juba jõulukinkidele mõtlema. Müügil on käsitöö, tervisekaubad, kosmeetikatooted, mänguasjad, taimeteed, saiatooted ja veel palju muud.


Päeva juhib päkapikk Tiia Paist ja aitab kaasa ka müügi edendamisele. Programm algab kell 10 esinemisega ning lõpeb loosiga, kus kogu päeva jooksul joonistatud piltide vahel läheb loosimisele Jõuluseiklus Rakvere Linnuses.


Laada ajal toimuvad mitmed põnevad etteasted, mis kindlasti tõstavad laadaliste meeleolu, sest kohale on tulnud nii Nabaratooriumi tantsijad kui ka Revaalia tantsukooli õpilased ja kuulamiseks on pakkuda Pille-Riin Lillepalu soolokontsert. Elevust tekitab kindlasti Karupoeg Puhhi tantsumati võistlus. Karupoeg Puhh on mänguasjade ja lastekaupade kauplus Tallinnas. Kauplus on auhinnaks välja pannud tantsumati aktiivsemale osavõtjale. Kõik kes tahavad matti omale saada, saavad osaleda võistluses. Tantsumatt on nagu vaip, millel on nooled ja märgid peal ning mis ühendatakse arvutiga. Arvuti näitab, kuhu peab astuma või minema.


Üks õige laat ei saa toimuda ilma oksjonita ja seda ka seekord. Müüki pannakse ennekõike ikka jõuluteemaline kaup ja samal ajal saavad lapsed Vaala Keskuse lastenurgas olla koos Onu Raivo ehk Raivo Järviga.


Ei puudu laadalt ka Rakvere Lions Club esindajad, kes tutvustavad kell 14 Maarja Küla heategevusprojekti.


Veel on pakkuda mõned kauplemispinnad. Kui kellelgi on huvi, võib lisateavet otsida internetist, aadressil joululaat.viruinfo.ee või võtta ühendust telefonil 3360212.03 Detsember 2008
  Kommentaarid