Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ojuland kritiseeris Brüsselis Savisaart
Eile Brüsselis toimunud Euroopa Liberaalide, demokraatide ja reformierakondade (ELDR) valitsus- ja parteiliidrite kohtumisel kritiseeris ELDR'i asepresident Kristiina Ojuland teravalt Edgar Savisaare poolt juhitud Keskerakonna retoorikat.

''On kurioosne, et kuigi Keskerakond kuulub ELDR'i, halvustavad Keskerakonna liikmed pidevalt Eestis avalikes esinemistes liberaalse majanduspoliitika põhialuseid ja kritiseerivad liberalismi põhiväärtusi,” ütles Ojuland.

Ojuland tõstatas taaskord küsimuse Keskerakonna sobivusest Euroopa liberaalide perre.

''Ma ei ole kunagi leppinud selle mõttega, et Keskerakonna on liberaalne erakond. Piisab vaid kuulata Keskerakonna liikmete sõnavõtte Riigikogus, milles sõimatakse liberalismi ja ennustatakse sellele kadu. Aga eks Keskerakonna puhul on seda ennegi juhtunud, et saetakse oksa, millel ise istutakse,” lisas Ojuland.

ELDR valitsus – ja parteijuhtide kohtumisel Brüsselis osalesid Taani peaminister Anders Fogh Rasmussen, Eesti peaminister Andrus Ansip, Belgia välisminister Karel De Gucht, Liberaalse Internatsionaali president Lord Alderdice, Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas, Soome eurovolinik Olli Rehn, briti liberaaldemokraatide liider Nicholas Clegg, Venemaa ekspeaminister Mihhail Kasjanov jt
12 Detsember 2008
  Kommentaarid