Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Vabariigi aastapäeva tähistamine Kaitseliidu Viru Malevas

Viru Maleva esindajad osalevad 24. veebruari hommikul 07.32 linnuses pidulikul lipu heiskamise tseremoonial. 

Naiskodukaitse liikmed pakuvad osalejatele sooja teed. Samuti osaleb toimkond kell 10.00 ausambamäel lillede asetamisel ja auvalves Vabadussõja mälestussamba juures. 


Kell 10.00 on Viru Maleva staabi uksed valla kõigile Kaitseliidu tegevusest huvi tundvatele noortele ja vanema põlvkonna huvilistele. 

Kõigepealt anname pidulikult kaitseliitlastele kätte auga välja teenitud tunnustused ja medalid. Seejärel on võimalik tutvuda meie majaga, vaadata fotostende meie tegevusest ning jälgida kaitseliitlaste endi poolt tehtud filmi maleva õppustest.

Naiskudukaitse liikmed pakuvad sooja teed ja teekõrvast ning jagavad vastuseid huviliste küsimustele. Seda kõike pakume kuni kella 14.00 . 


Meiega samal ajal on avatud ka esimesel korrusel Rakvere Galerii ning seal saab vaadata portreenäitust „Meie, virulased“

 

 

Hannes Reinomägi

18 Veebruar 2009
  Kommentaarid