Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei eest põgenemine viis 30 päevaks arestimajja
Pühapäeval, 1. märtsil pidas politsei Saare maakonnas Laimjala vallas Audla külas kinni 15 kilomeetrit peatumismärguannet eiranud sõidukijuhi.

28. veebruaril kell 23:50 märkas politseipatrull Laimjala vallas Audla külas ebakindla sõidustiiliga sõiduautot Opel Vectra. Politsei otsustas kontrollimiseks sõiduki peatada lülitades sisse sinised ja punase vilkuri, seda märgates otsustas Opel Vectra juht politsei eest ära sõita. Auto peatus 15 kilomeetri pärast, kui kütus otsa sai.

Autot kontrollides selgus, et Opel Vectrat juhtis 1987.aastal sündinud alkoholijoobes ja juhtimisõiguseta Mihkel, kes toimetati Kuressaare politseijaoskonda kainenema. Samuti selgus, et sõidukile oli paigaldatud antud sõidukile mittekuuluvad registreerimismärgid, sõidukil puudus kehtiv liikluskindlustuse poliis ja tehnoülevaatus.

2. märtsil toimetati noormees kohtusse, kus määrati talle karistuseks 30 päevane arest.


Kristi Mägi
02 Märts 2009
  Kommentaarid