Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartus süütas hooletus suitsetamisel korteri, hukkus mees
Täna hommikul põles Tartu linnas Aruküla teel korter, kust päästjad leidsid hukkunud meesterahva.

Täna hommikul kell 06.48 teatati, et Tartu linnas Aruküla teel põleb puidust elumaja otsasein. Kohale saadeti Tartu ja Tõrvandi päästjad ning Tartumaa operatiivkorrapidaja.

Kohale saabunud päästjad selgitasid, et tulekahju oli alguse saanud kahekorruselise elumaja alumisest korterist ja sealt levinud välisseinale. Päästetöötajad leidsid põlevast korterist hukkunud meesterahva.

Päästjad avasid tulekolleteni jõudmiseks mõne ruutmeetri ulatuses seina ja kustutasid põlengu kella 07.53. Tulekahju tagajärjel sai põlenud tuba kuuma- ja veekahjustusi.

Päästekeskuse menetlusinspektori esialgsel hinnangul sai tulekahju alguse hooletust suitsetamisest. Majas puudus tulekahjust varakult hoiatav suitsuandur.

Päästeteenistus paneb inimestele südamele, et ohutum on suitsetada ruumidest väljas. Ettevaatamatusest või uinumise ajal mööbli vahele kukkunud sigaretist areneb kiiresti traagiliste tagajärgedega tulekahju.


Marek Kiik
03 Märts 2009
  Kommentaarid