Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

SEB pakub uuesti populaarset investeerimishoiust "Millennium-3"
Investeerimishoiuse "Millennium-3" alusvaraks on Prantsusmaa suurpanga BNP Paribas poolt juhitav portfell, mille tootlus on seotud aktsiate, võlakirjade, toorainete, valuutade ja kinnisvara hinnamuutustega.

"Investeeringu juhtimisel kasutatakse Nobeli preemiaga autasustatud Harry Markowitzi portfelliteooriat. Et igas finantsvaras saab olla pikk positsioon, kus saadakse kasu finantsvara hinnatõusust või lühike positsioon, mille puhul saadakse kasu finantsvara hinnalanguselt, siis on võimalik tulu teenida igas turusituatsioonis, " selgitas SEB Struktureeritud derivaatide osakonnajuhataja Jaak Raivo. "Ajalooliselt on portfell näidanud stabiilsemat tootlust võrreldes teiste finantsklassidega. Portfell on hajutatud, sisaldades nii aktsiad, võlakirju, tooraineid, kinnisvara kui ka valuutat ning tulemuseks on madal korrelatsioon teiste finantsvaradega," lisas ta.

Investeerimishoiuste alguskuupäev on 31. märtsil 2009 ning pikkus 3 aastat ja 18 päeva. Investeerimishoiust "Millennium-3" saab osta Eesti kroonides, USA dollarites ja eurodes.

Hoiusumma säilimine on 100% garanteeritud. Hoiuste lepinguid saab sõlmida 30. märtsini 2009 kõikides SEB kontorites üle Eesti.

Täpsemat informatsiooni uue investeerimishoiuse võimaluste ja intressitingimuse kohta leiab SEB koduleheküljelt www.seb.ee/investeerimishoius.


Evelin Allas
04 Märts 2009
  Kommentaarid