Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Juhtimisõiguseta joobes juht sai 10 päeva aresti
3. märtsil kella 15.35 ajal pidas Põhja prefektuuri Ida-Harju politseiosakonna patrull kinni 28-aastase Aleksandri, kes juhtis sõidukit ilma juhtimisõiguseta ning alkoholijoobes. Harju Maakohus karistas rikkujat 10-päevase arestiga.

Teisipäeval kella 15.35 ajal teatati politseile Kuusalu vallas Narva maanteel sõitvast mustast Volkswagen Passatist, mis ületas kiirust ja tekitas avariiohtlikke olukordi. Politsei pidas Kodasoo lähedal kinni sõidukit juhtinud 28-aastase Aleksandri, kel puudus vastava kategooria juhtimisõigus, autokindlustus ning mehel tuvastati kerge alkoholijoove.

Politsei alustas väärteomenetlust ning järgmisel päeval karistas Harju Maakohus joobes peaga sõidukit juhtinud meest 10-päevase arestiga.

„Alkoholijoobes ja ilma lubadeta juhtimine on äärmiselt ohtlik ja täiesti vastutustundetu tegu,“ sõnas Põhja prefektuuri liiklusjärelvalve talituse juht komissar Elari Kasemets. „Joobes juhtide tabamine on endiselt politsei üks prioriteete ning selliste isikute suhtes jätkatakse ka edaspidi otsustavalt karmi suhtumist,“ lisas Kasemets.


Pärtel-Peeter Pere
05 Märts 2009
  Kommentaarid