Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kampaania “Teata lõhkematerjalist!” on möödunud demineerijatele rahulikult
Päästeameti, kaitsepolitsei ja prokuratuuri ühise kampaania "Teata lõhkematerjalist!" ajal on elanikud nädala jooksul teatanud 13 korral erinevast lõhkematerjalist, mida on mitmeid kordi vähem kui mullu korraldatud kampaania esimese nädala jooksul.

Alates 2. märtsist on loovutatud kolm käsigranaati, üks mürsk ja lõhkepakett, rohkesti signaalrakette ja pürotehnilisi laenguid ning 4868 padrunit.

Möödunud aastal tegid päästeameti demineerijad kampaania esimesel nädalal 57 väljasõitu, elanikud loovutasid ligi 50 kilogrammi lõhkeainet, lisaks 41 lõhkekeha, 261 detonaatorit, 2160 padrunit, 6 meetrit süütenööri ning 500 meetrit detoneerivat süütenööri.

Lõhkematerjali loovutamise kampaania kestab 16. märtsini. Sellega seoses kutsume üles inimesi, kelle valduses on lõhkematerjale või informatsiooni mujal asuva lõhkematerjali kohta, sellest teatama telefonil 112. Mingil juhul ei tohi lõhkematerjali ise transportima hakata.

Kampaania eesmärk on anda inimestele võimalus karistust kartmata vabaneda lõhkematerjalidest.
09 Märts 2009
  Kommentaarid