Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

If tõestas – telk ei ole kindel kodu!
Ühe nädalaga varastati Narva tänavatelt kõik Ifi telgid, välja arvatud üks, mille hoolikas narvalane tõi Ifi Puškini tänava büroosse.

If Eesti Kindlustus tõi Narva tänavatele erksad punased telgid, kirjaga „Telgist võib saada Sinu tulevane kodu, kui Su eluase pole Ifis kindlustatud.“ Seda selleks, et piltlikult näidata, mis võib oodata perekonda, kelle kodu on tuli hävitanud ning kui puudub kindlustuskaitse. Samas aga tõestas If, et ka telk ei ole kindel kodu, sest üle kümne Narva tänavatele paigutatud telgi varastati nädala jooksul. Välja arvatud üksainus telk, mille üks hoolas linnakodanik kenasti kokku pakkis ning Ifi büroosse tagastas.

If Eesti Kindlustus alustas veebruari lõpus Narva linnas eluasemekampaaniaga, mis kutsub linnakodanikke üles mõtlema oma kodu turvalisusele ning eriti tuleohutusele. Lisaks kingib If kuni märtsi lõpuni igale kodu kindlustavale kliendile tasuta suitsuanduri. Nagu viimase aja sündmused ilmekalt tõestavad, võib tulekahju olla laastav. Kui eluase ja kogu kodune vara hävib tules, siis pole enamik peresid sellisest olukorrast võimelised iseseisvalt välja tulema. Ainsaks lootuseks on pangast laenu võtmine või kindlustuse abil kodu taastamine.

Kaks kõige tüüpilisemat õnnetust kodus on veekahjustused ning tulekahjud. Elektririkked on küünalde põletamise ja toiduvalmistamise järel suurimaks koduse tulekahju põhjuseks.

2008. aastal hukkus Eestis tulekahjudes 89 inimest ehk 66 inimest miljoni elaniku kohta. Suitsuandur muutub käesoleva aasta 1. juulist kõikides kodudes kohustuslikuks ja see peaks meie erakordselt suurt tulesurmade arvu vähendama. If Eesti Kindlustus kutsub Narva elanikke üles mõtlema oma kodu turvalisusele ning kindlustuskaiste vajalikkusele.


Eva-Grete Aljas
10 Märts 2009
  Kommentaarid