Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakvere jätab hüvasti poeetmuusik Neeme Plutusega
Kolmapäeval, 11. märtsil kell 12 saadetakse Rakvere Kolmainu kirikus viimsele teekonnale jazz- ja rockmuusik ning poeet Neeme Plutus, kes suri ootamatult 5. märtsil, olles 37-aastane.

Neeme Plutus oli luuletaja, helilooja ja laulja ühes isikus. Ta kuulus luuleklubisse "EOS" ning esitas oma laululoomigut erinevate koosseisudega saateansamblitega. Põhilisteks kaasesinejateks on olnud näiteks Tiit Korsar (kitarr), Ahti Bachblum (klahvpillid), Peep Pihlak (bass, saksofon) ja mitmed teised.

Suur osa Plutuse luulest on avaldatud ajalehes. Osa Neeme Plutuse laule on talletatud CD-le "Lumm ja luul" ning neid on esitatud ka raadiojaamades. Järgmise CD ettevalmistamine jäi pooleli, ent Rakvere muusikud püüavad leida võimalusi selle lõpuleviimiseks, kuna stuudiotöö jõuti sisuliselt ära teha.
10 Märts 2009
  Kommentaarid