Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

If on esimese Mustika keskuse põlengukahju hüvitanud
If Eesti Kindlustusele on 13. märtsiks laekunud seitse Mustika ostukeskuses puhkenud tulekahjuga seotud kahjuavaldust. Kahju hüvitise suuruses on kokku lepitud viie kliendiga ning tänaseks on If välja maksnud ka esimese kahjuhüvitise.

„Mustika keskuse põlengu puhul on tegu viimaste aastate suurima tulekahjuga Eestis. Kuigi põlengu täpne põhjus on veel väljaselgitamisel, oleme omalt poolt teinud kõik selleks, et kahjud klientidele võimalikult kiiresti hüvitada,“ ütles Ifi suurkahjude üksuse juhataja Urmas Saar.

„Antud juhul muudab kahjukäsitluse eriliseks asjaolu, et ühes juhtumis said kahju nii paljud erinevad kliendid. Ifi kahjukäsitlejad on klientidel aidanud tules kahjustunud vara ja kauba ära viia ning ladustada meie koostööpartneri juures,“ lisas Saar.

Hüvitiste suurused vaadatakse iga juhtumi puhul eraldi läbi, kuid Ifile laekunud avalduste põhjal on praegu teadaolevad Mustika keskuse põlengu kahjusummad kokku 8,35 miljonit krooni.

If Eesti Kindlustus on Eesti juhtiv kahjukindlustusselts. Ifil on ainukese kindlustusseltsina Eestis üle 210 000 era- ja ärikliendi ning If on esindatud kõikides Eesti maakondades kokku 51 bürooga. If Eesti Kindlustus kuulub Põhjamaade juhtivasse kahjukindlustusgruppi If P&C Insurance Holding Ltd, mille omanik on Sampo Plc.


Eva-Grete Aljas
13 Märts 2009
  Kommentaarid