Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakveres tuleb "Teeme ära" Minu Eesti" kojavanemate peaproov
4.aprillil kell 10 toimub Lääne-Virumaa Keskraamatukogu (Lai 7 Rakvere) 4.korrusel "Teeme Ära! Minu Eesti" mõttetalgute peaproov, kus kojavanemad on ise talguliste rollis.

"Me teeme selle läbi, mis 1. mail toimuma hakkab. Saame teadlikuks, et kuidas protsesse juhtida ja millised hääd ja loovad tegutsemised tekkivad. Kojavanemad näevad nii oma kui talgujuhi rolli, kuidas tekivad ideed, kuidas kirja pannakse ja üldisesse andmepanka saadetakse," ütles Lääne-Virumaa koordinaator Riho Kokk.

Proovimõttetalgute kojavanem on Tiina Kriisa Keskraamatukogust. Talgujuht on Samuel Golomb, kes 1.mail on venekeelse kogukonna talgujuht Tapal.

Korraldajate poolt on tee-kohv, kuid oma võileivad-suupiste palutakse ise kaasa võtta.

Päeva pikkuseks on arvestatud, nagu 1.mai mõttetalgutelgi, umbes kella 10-st kella 15-ni pärastlõunal.


Päevakava:

10.00 avame uksed (kogunemine, registreerume, pakime toidumoona lahti, tutvume jne.)

11.00 mõttekoja avamine.

12.00 vestlusringide algus

14.00 - 15.00 kokkuvõtted


Kuna proovitalgud on avalikud, siis paluvad proovitalgute korraldajad, et kojavanemad võtaksid kaasa ka oma sõpru ja tuttavaid.

Parema korralduse huvides palume eelnevalt, hiljemalt 2. aprilliks, tulijatel teada anda e-posti aadressil tiina@lvkrk.ee või telefoni teel 32 259 71; 5660 3646.
Hilje Pakkanen
24 Märts 2009
  Kommentaarid