Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartus parandatakse tänavaauke mullusest rohkem
Tänavu on Tartu linn eraldanud tänavate jooksvaks remondiks 4,5 miljonit krooni. Selle eest on kavas parandada umbes 22 500 ruutmeetrit tänavakatet, mis on tuhande ruutmeetri võrra rohkem kui eelmisel aastal.

„Kuigi summa on mõnevõrra väiksem möödunud aastasest, võimaldavad odavnenud teetööde hinnad teha teeremonti suuremas mahus kui mullu. Uue hanke korraldamine praeguses majandusseisus on olnud linnale väga kasulik. Talv on tänavakatet tublisti kahjustanud ning aukude parandamisega ei saa valmis üleöö, mistõttu palume liiklejail ettevaatlikud olla,“ ütles abilinnapea Margus Hanson.

Teedeteenistuse spetsialisti Siim Mitti sõnul saab kuuma asfaltbetoonseguga tänavaauke parandama hakata siis, kui ööpäevane keskmine temperatuur on 5 soojakraadi ringis. Seniks täidetakse ohtlikke löökauke külma asfaldiga, mis on aga ajutine abinõu.

Alates 1. aprillist hakkab Tartus teekatteid jooksvalt remontima AS Põlva Teed. „Töövõtulepingusse lisasime tänavu täiendavalt ka firmapoolse tänavate seisundi perioodilise järelevalve nõude, mis sisuliselt tähendab seda, et ettevõte peab süstemaatiliselt jälgima teekatete olukorda,“ rääkis Mitt.

Kuigi infot tänavaaukude kohta koguvad nii AS Põlva Teed kui linnavalitsuse teedeteenistus, on oodatud ka kõigi linlaste tähelepanekud, lisas Mitt.

Infot tänavaaukude kohta palutakse edastada linna heakorratelefonile numbril 1789 või jätta teade linna kodulehe esilehel olevale lingile klikates. Pilte tänavaaukudest saab saata heakorratelefoni e-posti aadressil 1789@tartu.ee .Helle Tolmoff
25 Märts 2009
  Kommentaarid