Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Swedbank kustutab laupäeval tunniks ajaks kliima säästmiseks tuled
28. märtsil ajavahemikul 20.30–21.30 Eesti aja järgi toimub ülemaailmne "Earth Hour" („Tund universiumi heaks”). Keskkonna kaitseks kustutavad tuled nii eraisikud, ühendused kui ettevõtted üle maailma, sh Swedbanki grupp. Pank kutsub üles kõiki oma kliente, töötajaid ja partnereid samuti aktsioonist osa võtma.

Swedbank kustutab nii palju elektrilampe kui võimalik oma Tallinna, Riia ja Stockholmi peakontoris ja nendel asuvatel reklaamtahvlitel ning siltidel.

Swedbanki ühiskondliku vastutuse valdkonna juhi Maris Ojamuru sõnul on Swedbank Rootsis olnud „Earth Hour” algatusega seotud juba aastaid."Eestis oleme keskkonnasäästmise valdkonna fookusesse võtnud viimastel aastatel ning „Earth Hour” on vaid üks viis oma suhtumise näitamiseks ja kliimamuutustele tähelepanu juhtimiseks," rääkis Ojamuru lisades, et mõistlik energiatarbimine võiks olla iga inimese loomulik mõtteviis oma igapäevastes toimingutes.

"Earth Hour" on globaalne manifest kliima kaitseks, mis on lühikese ajaga omandanud ülemaailmsed mõõtmed. Algatusega on liitunud enam kui 80 riiki ja 2700 linna, nende seas Sidney, Peking, London, LA, Kaplinn, Moskva jne. Aktsiooniga püütakse juhtida tähelepanu kliimamuutustele ja edastada oluline sõnum kliimamuutuse osas.

Aktsioonile pani aluse Maailma Looduse Fond (WWF), kellega Swedbank on juba aastaid koostööd teinud.Laura Käesel
25 Märts 2009
  Kommentaarid