Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tallinnas kontrolliti ebaseaduslikke sisserändajaid
30. märtsil korraldas Põhja prefektuur koostöös Kodakondsus- ja Migratsiooniameti ning Põhja Piirivalvepiirkonna Tallinna kordoniga ühispatrullimise eesmärgiga kontrollida illegaalset immigratsiooni ning ebaseaduslikku töötamist.

Märtsikuu eelviimase päeva õhtupoolikul patrullisid kaks toimkonda politsei-, piirivalve- ja KMA ametnikke kogu Tallinna linnas, et kontrollida Eestisse sisserännanud isikute elamis- ja töölube. Selle raames kontrolliti isikuandmeid, uuriti turismiseaduse täitmist, jälgiti avaliku korda ning teostati ka liiklusjärelevalvet. Patrulli käigus kontrolliti nii erinevaid majutus- kui ka töökohti, mille kohta oli laekunud informatsioon võimalikust seaduserikkumisest.

Neli tundi kestnud patrullimise käigus tabati kuus isikut, kellel puudus töötamisluba. Ühtlasi selgitati välja kaks juriidilisest isikust seaduserikkujat, kellest üks oli töötamisloata välismaalased palganud, rikkudes sellega välismaalaste seadust. Teine juriidiline isik oli jätnud elamisloata välismaalase külastuse majutusasutuses registreerimata, rikkudes sellega Turismiseadust.Pärtel-Peeter Pere
02 Aprill 2009
  Kommentaarid